Otázka
Paťka sa pýta:
Dňa 27.10.2021 o 15:43

Ahojte, volám sa Paťka. Trápi ma môj dekolt. Mám úplne malinké prsia a veľmi sa kvôli tomu trápim, vyzerá to hrozne zle a v podstate sa necítim ani ako dievča.

Odpovede
Nina odpovedá:
Dňa 01.11.2021 o 13:14

Ahoj, viem že ťa môže trápiť veľkosť pŕs, ale ver že aj malé prsia môžu byť super, časom pochopíš je o mnoho výhodnejšie mať ich menšie..... Tak napríklad ľahšie spanie (nemusíš sa obmedzovať v akej polohe chceš spať, alebo si ich pri spánku prekladať), ľahší pohyb a taktiež športovanie, úbytok na váhe neviem akú máš váhu alebo výšku ale napríklad ak máš 170cm a napríklad 65 kg s tým že máš malé prsia, ale napríklad prsia ti vedia na váhe pridať pár kg navyše, ubúda to na veku (tento príklad vždy nemusí platiť ale zároveň môže opticky môžeš byť kľudne aj o desať rokov mladšia) a podobne takže mať aj A,B-čka nie je vôbec hanba… Viem že to mnohohe dievčatá trápi, avšak v staršom veku sa možno aj poďakujú že majú čerešničky miesto melónov :D

Martina odpovedá:
Dňa 28.10.2021 o 08:50

Ahojte ja som na tom rovnako ako vy – Paťka, Naty je to strašné, veľmi sa kvôli tomu trápim

Naty odpovedá:
Dňa 27.10.2021 o 23:17

Ahojky viem o čom píšeš mám to rovnako, skús možno podprsenky ktoré ti ich opticky zväčšia

Terezka odpovedá:
Dňa 27.10.2021 o 17:11

Ahoj Paťka, veľmi si vážim, že si nám napísala, určite to pre teba nebolo ľahké. Túto otázku rieši v dnešnej dobe veľa dievčat. Avšak, ženskosť neurčuje veľkosť pŕs. Skôr sa sústreď na veci, s ktorými si spokojná. Najdôležitejšie je, aby si sa páčila sama sebe. Držím palce, aby si sa cítila sama so sebou spokojná.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk