Otázka
R0b3rt sa pýta:
Dňa 25.12.2021 o 13:08

Ahojte, pred asi 2 týždňami som si začal písať s kamarátkou s ktorou sme sa strašne dlho nevideli (naposledy asi pred 5rokmi). A ona sa mi celkom páči. Ja som jej aj kúpil vianočný darček a pozval som ju do kaviarne že si pôjdeme sadnúť dám jej darček a ona mi chce kúpiť kávu za pomoc zo školou. Lenže ja vôbec neviem ako sa správať, čo robiť, o čom sa rozprávať a podobne. A mám jej povedať že sa mi páči? Ďakujem

Odpovede
Rovesnícka poradkyňa Terezka odpovedá:
Dňa 27.12.2021 o 16:35

Ahoj Robert, je super, že sa o tom chceš poradiť. Najprv by si sa mal snažiť znova ju spoznať, keďže ako si spomínal, už ste sa nevideli päť rokov. Za ten čas sa mohlo v jej živote stať veľa vecí, ktoré ju zmenili. Určite sa toho za tie roky prihodilo dosť aj tebe. Porozprávať sa s ňou je to najlepšie, čo teraz môžeš urobiť, aby ste sa opäť zblížili. Možno tak zistíš, či pocity, ktoré máš k nej, nie sú dokonca vzájomné. Držím palce, nech ti to výjde.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk