Otázka
Nika Pekariková sa pýta:
Dňa 29.04.2019 o 17:34

Ahoj ja chcem strašne mať sex mám iba 15rokov ale strašne po tom túžim

Odpovede
Majka, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 02.05.2019 o 20:10

Ahoj. Vidím, že ťa celá situácia trápi a preto ak chceš môžeš nám napísať do nášho chatu, ktorý funguje od 14 do 19 každý pracovný deň. Držíme palce.

Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 30.04.2019 o 23:07

Mala som tento víkend voľný byt, a spal u mňa chalan. Začalo to bozkami a ďalej viete asi čo pokračovalo, nakoniec prišlo na sex. A nedala som mu. V nedeľu prišiel zas..vtedy som bola skvelá a krásna. A od pondelka som kurva??????

Mia, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 30.04.2019 o 20:34

Ahoj Nika, úplne rozumiem, že ako tínedžeri sme všetci plní hormónov, ktoré v nás vyvolávajú opísané pocity. Je však dôležité uvedomiť si, že sex je okrem fyzického aj veľmi silný psychický zážitok, ktorý nás spája s tým druhým. Odporúčala by som ti teda mať prvý sex s niekým, koho ľúbiš a nie len ako prostriedok na uspokojenie svojich potrieb. No ak chceš, môžeš nám pokojne o svojich pocitoch napísať viac do chatu na našej stránke.

Radka, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 30.04.2019 o 20:34

Ahoj Nika, chápem, že teraz po tom túžiš, no treba si uvedomiť, že neskôr by si to mohla ľutovať. Sex je veľmi silný zážitok (fyzický aj psychický), ktorý je vo filmoch predstavovaný skreslene. Taktiež je tam veľa rizík, ktorými sú napríklad tehotenstvo alebo pohlavné choroby. Skús teda trochu počkať a nájdi si človeka, ktorému budeš dôverovať a budeš si istá, že to neskor nebudeš ľutovať. Dúfam, že niekoho takého nájdeš a naše rady ti pomôžu.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk