Otázka
Anonym sa pýta:
Dňa 25.02.2022 o 00:19

Ahojte, objednala som si dva albumy od svojej obľúbenej skupiny aj keď moja mamka s tým vyjadrila značný nesúhlas a povedala že si tu kúpu mam ešte premyslieť lenže ja som už o tom bola dlhšie presvedčená. Už mam ten balík na ceste ale bojím sa jej k tomu priznať že som to spravila poza jej chrbát. Navyše si myslím že už mám celkom vek na to (tento rok budem mať 18) aby som rozhodovala do čoho chcem svoje našetrené peniaze investovať. Navyše som na to nemíňala svoje životné úspory a ani ju to nestojí ani cent keďže si to celé platím sama. Ďakujem za každú radu

Odpovede
Rovesnícka poradkyňa Pamela odpovedá:
Dňa 26.02.2022 o 13:36

ahoj, čím skôr to mamke povieš tým lepšie. Neboj sa. Je možné, že mamka bude nahnevaná. Môžeš , ale veriť tomu, že ti chce len dobre a všetko čo robí je pre tvoje dobro. Tvoja mamka ťa pravdepodobne chce len naučiť dobre hospodáriť s peniazmi. To sa ti v živote bude hodiť. Neboj sa jej to povedať. Nech reaguje akokoľvek skús sa s ňou porozprávať, vysvetliť jej to. Určite to pomôže a nebude to také hrozné. Prajem ti veľa šťastia pri riešení tvojho problému.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk