Otázka
tvoj kamos anonym <3 sa pýta:
Dňa 23.03.2022 o 23:07

co mam robit ak vzdy ked sa snazim s niekym spriatelit tak ma len tak ohovaraju?? Ani ma naozaj nepoznaju a ja sa citim dost na nic vdaka tomu. Neni som moc oblubena medzi dievcatami a ked sa rozpravam s nejakym chalanom tak na mna tak divne zazedaju ako keby ma chceli zabit :/

Odpovede
Titi, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 24.03.2022 o 14:59

Ahoj anonym, sme radi, že si sa nám rozhodol napísať. Je mi to ľúto, že máš okolo seba ľudí, ktorí nie sú príjemní a ohľaduplní na teba. Skús sa spriateliť na nejakom krúžku alebo voľnočasovej aktivite. Možno tam spoznáš niekoho s podobnými záujmami ako ty. Nestrácaj nádej a spoznávaj nových ľudí. Poprípade ak sa s niekym spriateliš, počkaj nejakú dobu pred tým, ako by si mu povedal niečo osobnejšie. Taktiež sa môžeš začať viac sústreďovať na seba a na činnosti a aktivity, ktoré by si rád vykonával. Ty a tvoje zdravie je na prvom mieste, na to nezabudni. Ak by si mal problém sa zoznámiť osobne, vždy tam sú rôzne sociálne siete, cez ktoré vieš spoznať množstvo ľudí. Držím ti palce a maj pekný deň!

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk