Otázka
Mia sa pýta:
Dňa 09.05.2019 o 16:41

Ahojte dievčatá ja mám strašne malinké prsia a ja to riešim že si dávam vypchyvky do podprsenky dávam si tam všeličo možné

Odpovede
Michi odpovedá:
Dňa 23.06.2019 o 07:34

Ahoj Mia, ak budeš aj naďalej používať vypchávky, nič tým nevyriešiš. Budeš iba maskovať a kamuflovať a už tým že si to tu napísala je zrejmé, že by si chcela nájsť iné riešenie. Podstatné je, aby si sa prijala taká aká si, aby si sa zmierila s tým, že nie si obdarená v tomto smere, ale určite máš naozaj množstvo kvalít, ktorými sa môžeš pýšiť. Popritom sa dá minimálne si prsia spevniť cvikmi, masírovaním, a ver mi, hoci nebudeš mať veľkosť D, dôležité je že budeš sama s nimi spokojná. Jedného dňa budeš pomocou nich robiť najkrajšiu vec na svete, živiť svoje dieťa. Tak sa maj rada.

Bell odpovedá:
Dňa 15.05.2019 o 19:31

Ahoj Mia, tento problém pozná veľa dievčat. Ale podľa mňa by si sa nemala hambiť za to,že máš malé prsia. Je to úplne normálne a môžeš ukázať aj iné veci, či už napríklad postava. Za svoj vzhľad,čiže aj dekolt za to by si sa nemala hambiť,ale mala by si byť hrdá. A ako sa hovorí výzor nie je všetko to znamená, že môžeš ukázať niečo zo svojej povahy,aká si šikovná,múdra. Veľa šťastia a hlavu hore

Majka, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 09.05.2019 o 20:22

Ahoj Mia, ako dievča tento problém veľmi dobre poznám a úplne ťa chápem a viem ti povedať, že nerob si starosti ohľadom toho. Určite máš veľa iného čo môžeš ukázať. Či je to iná časť tvojho tela alebo tvoja povaha, ktorá je určite úžasná. Buď proste sama sebou a nedávaj si tam niečo, čím by si to nahradila, lebo ti to netraba. Držím palce a staň sa tým, čím naozaj si.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 14:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk