Otázka
Tommy sa pýta:
Dňa 03.08.2022 o 13:04

Ahoj, mám už 3rocny vzťah a dneska sme s priateľkou mali takú dlhšiu debatu a zverila si mi s tým že ona je bisexualka a že ju láka skúsiť intímne veci s dievčaťom a taktiež skúsiť trojku. Som z toho v šoku čo si o tom mám myslieť. Ako by ste to btali vy čo by ste robili? Diky

Odpovede
Beatrice, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 03.08.2022 o 22:15

Ahoj Tommy Ďakujem, že si sa zdôveril rovesníckej poradni. Je to pre teba čerstvá informácie a potrebuješ ju vstrebať. Pre tvoju priateľku je to tiež niečo nové a potrebuje tiež zistiť, čo vlastne cíti, a ako to má. Obidvaja by ste sa mali o tom znovu porozprávať. Ako to každý z vás vníma a aké pocity to v obidvoch vyvoláva. Ako s tým viete pracovať ako pár a dôjsť ku kompromisu, aj ohľadom tej trojky, pretože to musí obidvom vyhovovať. Možno vďaka tomu sa váš vzťah posilní a zažijete nové skúsenosti, ktoré vás obohatia. No ak sa na to nebudeš cítiť, tak jej to povedz, pretože sa všetci máte cítiť komfortne. Prajem ti, aby to do vášho vzťahu prinieslo ešte viac lásky. Netreba sa toho báť. To že je bi neznamená, že ťa prestane ľúbiť a verím, že to tak bude aj z tvojej strany. Držím vám palce aby ste si navzájom priniesli lásku v rôznych podobách.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk