Otázka
Ela sa pýta:
Dňa 27.10.2022 o 16:58

Ahojte, má tu niekto skúsenosť so zlý strihom vlasov? Pred pár dňami som si impulzivne ostrihala vlasy a teraz to nevyzerá dobre. Čo ste potom robili? Ja viem že teraz už asi nič, ale ako sa s tým zmieriť?

Odpovede
Zuzana odpovedá:
Dňa 27.10.2022 o 18:05

Ahoj Ela, Som rada, že si sa so svojím trápením obrátila práve na rovesnícku poradňu. Impulzívnym strihaním vlasov si prešlo už nejedno dievča v období dospievania, nie si v tom sama. A je úplne v poriadku, ak to nevyšlo podľa tvojich predstáv. Rast vlasov prebieha pravidelne, dorastú ti. Chápem, že v aktuálnej situácii si želáš rýchlejšie riešenie ako počkať, kým ti vlásky opäť narastú do pôvodnej dĺžky. Skús sa preto poradiť napríklad s kaderníkom o možnosti úpravy strihu či možných typoch účesov, ktoré by vyzerali dobre aj s tvojím aktuálnym strihom vlasov – je to predsa profesionál, ktorý ti s radosťou pomôže. Je super, že si sa nás rozhodla požiadať o radu – vlasy predsa nevypovedajú o tom, akým si človekom a s pomocnou rukou môže aj na pohľad prvotná „katastrofa“ vyústiť do niečoho, čo nakoniec budeš mať rada.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk