Otázka
Tomáš sa pýta:
Dňa 14.11.2022 o 17:18

Ahojte, asi pred 4 mesiacmi som si našiel kamarátku cez internet a hrávame spolu každý deň hry… strašne by som ju chcela spoznať naživo ale.. neviem ako sa jej to mám spýtať, som veľmi hanblivý.

Odpovede
Sima, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 14.11.2022 o 17:45

Ahoj Tomáš. Som rada, že si sa na nás obrátil. Chápem, že táto situácia, ktorú prežívaš nie je jednoduchá. Je prirodzené, že je pre teba ťažšie navrhnúť osobné stretnutie niekomu, koho poznáš tak krátku chvíľu. Každý človek je nejaký, niekto je hanblivý a niekto zase nie. Internet je nebezpečné miesto a preto by som ti odporučila začať menšími krôčikmi. Skús sa s ňou spojiť cez inú internetovú platformu, kde by ste si mohli začať písať o bežných veciach a spoznať sa viac. Práve spoznaním sa navzájom môžete časom prísť na to, či budete chcieť osobné stretnutie obaja. Dôležité je nebáť sa opýtať. Nemáš, čo stratiť. Ďakujem ti, že si nabral odvahu napísať nám. Budeme ti držať palce, aby to všetko dopadlo úspešne pre obe strany.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk