Otázka
Kika sa pýta:
Dňa 01.05.2023 o 22:22

Ahojte. Moje meno je Kika, mam 14 rokov. Chcela by som sa opytat ci nemate skusenost s nejakou nutricnou poradnou/psycho­logom v Bratislave. Mojim cielom je prekonat to cim som si presla no neviem kde zacat. Kazda spatna vazba bude skvela. Dopredu velka vdaka. Prajem vsetko najlepsie a pevnu volu♡ Drzte sa.

Odpovede
Rovesnicka poradkyňa Barbora odpovedá:
Dňa 02.05.2023 o 18:54

Ahoj Kika. Sme veľmi radi, že si sa obrátila práve na nás. Osobnú skúsenosť s nutričným poradenstvom nemám, no verím, že ak si vyberieš ktoréhokoľvek poradcu v tvojom meste, bude to odborník, ktorý ti dokáže poradiť vo všetkom čo ťa bude zaujímať. A ak by si aj nenatrafila na toho správneho, ak zájdeš k inému, nebude to krok vedľa. Musíš byť predsa ty spokojná. Možno ti budu vedieť pomôcť a poradiť rodiča, alebo iní dospelí v tvojim okolí, alebo si len prečítaj osobné skúsenosti iných ľudí na internete. Môže ti to pomôcť pri výbere. Verím, že si vyberieš správe a hlavne, že ti daný odborník poradí najlepšie, ako bude vedieť a ty dostaneš to, čo si hľadala. Držíme palce!

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk