Otázka
Adamko 13 sa pýta:
Dňa 13.08.2023 o 01:08

Mam 13 volám sa Adam neviem kde robím chybu keď sa chcem pokúsiť nadviazať komunikáciu s kamarátom a urobiť si nového kamaráta ale ma odstrkuju jak ich mam zaujať aby si ma všimly môj ig je Puppe_tz a aj dievčatá rovesničky my môžu poradiť na instagrame 12 a 13 ig alebo snapchat sc somemorkil 13 a 12 napíšte mi a poraďte my porad témy

Odpovede
Saška, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 15.08.2023 o 12:34

Ahoj Adam, ďakujem, že si napísal do rovesníckej poradne a mrzí ma Tvoja situácia. Nájsť si okolo seba tých správnych ľudí vie byť náročné. To však neznamená, že je to nemožné. Niekedy začneme pochybovať o sebe a kvôli pozornosti iných sa chceme aj zmeniť. Nie je to úplne ideálna cesta, pretože nevedie k spokojnosti, ak nebudeš vedieť byť pred kamarátmi sám sebou. Keď si tých pravých kamarátov nenašiel v škole alebo svojom okolí, môžeš vyskúšať napríklad nejaký krúžok alebo voľnočasovú aktivitu. Super je napríklad aj skúsiť nový šport, niečo umelecké alebo aj nejaké centrum voľného času, kde sa Tvoji rovesníci môžu stretávať. Naša rovesnícka poradňa však neslúži na zoznamovanie sa, ani na zdieľanie svojich účtov na sociálnych sieťach. Radi Ti ale poradíme s akýmkoľvek problémom. Držím Ti palce, určite to zvládneš.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk