Otázka
Nika sa pýta:
Dňa 04.03.2024 o 15:49

Ja viem,ze je zo zvlastne a divne.No velmi mi chyba moja byvala triedna ucitelka zo zakladnej skoly. Som prvacka na strednej ,casto jej napisem rada za nou chodim. Viem ,ze ona uz ma svoj zivot a to co robim ja jej moze byt jedno. No rada sa s nou rozpravam chodim ju pozriet do prace rada si s nou pokecam. Nema problem sa so mnou porozpravat vzdy je ku mne mila. No uz si nemame co hovorit a ja sa citim trapne ,ze tam stale chodim. Pridem uz aj samasebe trapna no stale mi chyba a rada s nou travim aspon trochu casu. Je mi za nou smutno a dost ma zozieraju tieto pocity

Odpovede
Nika odpovedá:
Dňa 05.03.2024 o 09:31

Je mi to sice byvala triedna ale je to aj rodinna zname pozma sa s nou aj moja mama aj sestra jacsi s nou tiez tykam. Nechodim tam casto ani takto len si niekedy napiseme alebo sa stretneme. Len mi niekedy pride tak luto. Pretoze v istych udalostiach mojho zivota bola mojou velkou oporou i ona okrem rodiny ma casto podrzala.

Laci, rovesnícky poradca odpovedá:
Dňa 04.03.2024 o 19:52

Ahoj Nika, sme radi, že si napísala na rovesnícku poradňu. To že ti chýba niekto, s kým sa cítiš dobre, je úplne normálne. No tento vzťah nie je práve najlepší. Píšeš, že sa cítiš trápne, to môže byť prvý znak toho, že s týmto nie je niečo v poriadku. Návštevy už nebudú dobrý nápad. Keď sa nad tým zamyslíš, je to pre teba v podstate cudzí človek. Keď máš potrebu sa porozprávať, stále máš svojich rodičov, možno nejakých iných blízkych, ak máš vážne problémy, môžeš zájsť aj za profesionálom. Prajem veľa šťastia a dúfam, že svoj problém vyriešiš.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk