Otázka
Anonym sa pýta:
Dňa 18.03.2024 o 12:47

Ahojte. V škole je jedna učiteľka. Ja sa zvyknem rezať a proste vždy keď sa to stalo tak mi ošetrovala tie rany a ked som mala nejaky problem tak mi to pomahala riesit. Tak isto aj pri panickych atakoch bola vzdy so mnou. Neviem ako jej mam za to vsetko podakovat. Teraz som napisala list ale neviem ci jej ho mam dat.

Odpovede
Dada, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 19.03.2024 o 18:15

Ahoj, som veľmi rada, že sa na nás obraciaš s tvojím problémom. To, že máš pocit neistoty je úplne normálne. Situácia, v ktorej sa nachádzaš nie je jednoduchá, avšak je super, že ti je tvoja učiteľka oporou a pomáha ti ju prekonať. Každému správnemu učiteľovi záleží na svojich žiakoch, a tak poďakovanie z tvojej strany by ju rozhodne potešilo. Napísanie listu je skvelý nápad a spôsob, ako niekomu vyjadriť vďačnosť. Či už sa to rozhodneš spraviť je úplne na tebe, avšak tým rozhodne nič nepokazíš. Ak máš stále obavy, skús sa o tom poradiť s blízkou osobou, ktorej sa môžeš zveriť. Dúfam, že ti táto správa pomôže rozhodnúť sa a držím ti silno palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk