Otázka
nina sa pýta:
Dňa 18.03.2024 o 18:58

Ahojte, mám taký problém, neviem či by som mala napísať svojmu kamošovi zo škôlky. Mám jeho telefónne číslo ale už deväť rokov sme sa nebavili. Rada by som mu napísala ale bojím sa že mi nepodpíše alebo to telefónne číslo už nie je platné.

Odpovede
Katka odpovedá:
Dňa 04.04.2024 o 22:40

Aj ja mam jednu kamosku s ktorou som chodila do skolky ale este pred zacatim skoly sa odstahovala. Boli sme naj kamosky aj rodicia sa poznali a aj zaciatkom prveho rocnika sme si volali a par krat sa videli no potom uz sme spolu nerozpravali. Neviem ci mama ma na jej mamu cislo no aj tak by to bolo jedno pretoze neviem ani ci si ma pamata a prosto nic o nej neviem. Je to uz 11 rokov :(

Ninča, rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 19.03.2024 o 19:31

Ahoj Nina, sme radi, že si sa na nás obrátila. To, že sa chceš skontaktovať s tvojim kamarátom je veľmi pekné. Tvoje obavy sú úplne pochopiteľné. Napísať mu je skvelý nápad, ako obnoviť vzťah a zistiť, ako sa má, ako sa mu darí. Je lepšie skúsiť to, ako neskôr oľutovať túto príležitosť. V prípade ak by číslo platné nebolo, skús zistiť, či nie je nejaký iný spôsob, ktorým by ste sa vedeli spojiť, napríklad prostredníctvom sociálnych sietí. Nemusíš očakávať najlepšiu reakciu, či úplné obnovenie kontaktu. Dôležité je, že urobíš tento prvý krok a snaha, ktorú do toho dáš. Verím, že pozbieraš odvahu mu napísať a dúfam, že sa vám podarí úspešne skontaktaktovať sa.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk