Otázka
:) sa pýta:
Dňa 06.06.2024 o 21:20

Dobry vecer prajem. Viem ze sem maju pisat ludia ktorych nieco trapi ale neviem ako inak sa vam podakovat nez touto formou. Chcem aj aby to videli vsetci co prezivaju tazke obdobie aby nestracali nadej. V prvom rade by som sa vam chcela neuveritelne podakovat za pomoc v tazkych chvilach, bolo to sice par rokov dozadu ale nikdy na to nezabudnem. Taktiez ste velmi pomohli aj mojej kamratke ktora by si aj vzala zivot. Obidve sa vam chceme neuveritelne podakovat a povedat ludom ale najma detom ze na to niesu sami a kedykolvek mozu prist na tuto linku. Neviem ako inak sa vam mam este podakovat. To ze pomahate detom v nudzi je nieco uzasne. Dufam ze to az tak nevadi ze som sa vam touto formou chcela podakovat. Prajem pekny vecer :)

Odpovede
Mimi,rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 07.06.2024 o 07:55

Ahoj, vôbec nevadí, že si nám napísala, práve naopak, veľmi si to vážime. Sme veľmi radi, že sme vám mohli pomôcť, a že sa obidve už cititete lepšie. Dúfam, že táto správa povzbudí ostatných rovesníkov a uveria, že vyhľadať pomoc sa naozaj oplatí, lebo vždy existuje cesta von z náročných chvíľ. Prajeme vám veľa šťastia a veríme, že sám v živote bude aj naďalej dariť.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk