Otázka
lul23 sa pýta:
Dňa 19.10.2019 o 11:08

Ahoj, necítim sa dobre v školskom kolektíve a mám pocit že si so spolužiakmi nerozumiem. Neviete mi poradiť ako lepšie zapadnúť?

Odpovede
Lauri odpovedá:
Dňa 26.11.2019 o 22:18

To poznám,ani ja nemám veľmi rada svoj kolektív v triede.No ešteže mam to šťastie,že tam mám 1 kamaráta a 2 kamarátky.Neviem v akom si ročníku.Ak si na základke tak to nejak môžeš už vydržať a možno na strednej budeš mat dobrý kolektív.Ak si náhodou na strednej alebo to je aj v podstate jedno… Môžeš si skúsiť nájsť nejakú kamarátku z inej triedy keď máš pocit ze si s nimi nerozumieš.Môžeš skúsiť sa zapojiť do nejakej témy ale ak to nepôjde tak to na silu nerob.

Neznámy poradca odpovedá:
Dňa 27.10.2019 o 14:12

Zapájaj sa do komunikácie, začni sa baviť s niekym kto je sám alebo sa práve s nikým nebaví. Zapájaj sa do krúžkov kde si môžeš nájsť kamarátov alebo len tak niekoho pozdrav. Začni každého zdraviť a usmievať sa na ľudí, prídeš im viac sympatický/á a budú sa s tebou chcieť baviť. Držím palce.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk