Otázka
Dominika sa pýta:
Dňa 26.10.2019 o 22:03

Ahojte ale. To neni skor otazka ma doma problemi mojim z rodicom vadim vsetko tvrdia ze nepomaham pritom robin vsetko mi vykrikuju na davaju plus aj sestra a brat obcas mi da mamka facku po nejakej dobe a raz cez leto ma vyhodila z domu ale potom je dohovoril ujo a musela som sa vratit naspat a potom ma zbyla mamka aj tatko ale on len.raz mamka mi vykrikuje ze fetujem a zakazuje mi frajera do konca ma párkrát ma nepustila na brigadu sebaposkozujem a neraz.rozmisla nad samovražda mam 17rokov

Odpovede
Lea-rovesnícka poradkyňa odpovedá:
Dňa 28.10.2019 o 20:22

Ahoj Dominika , chápem , že táto situácia je pre teba náročná. Niekedy je ťažke niekomu vyhovieť . Spomínala si , že sa ťa tvoj ujo zastal, možno by si sa mu mohla skúsiť zdôveriť so situáciou, ktorú doma zažívaš.Obač je dobre sa niekomu zdôveriť a vyrozprávať sa. Som rada, že si obrátila so svojou situáciou na nás. Ak by si potrebovala, naša linka je tu pre teba a pokojne sa môžeš obrátiť na chat našej linky. Tam spolu môžete prediskutovať tvoju situáciu. Držím palce a dúfam, že to dobre dopadne.

Lily odpovedá:
Dňa 27.10.2019 o 13:57

Tak kašli na rodičov. Je to tvoj život. Nemôžu ti takto ubližovať, skús to niekomu povedať. Ja síce nemám takých rodičov, ale rada ich moc nemám. Hlavne sa nimi nejak netráp, nejako sa nezmenia a už vôbec si neubližuj. Nemá to cenu. Podľa mňa by si si mala s rodičmi sadnúť a porozprávať sa.

Odpovedať

Chatovať s Linkou detskej dôvery môžeš v pracovných dňoch od 8:00 do 19:00 hod.

Vitaj na chate Linky detskej dôvery. Po prihlásení operátora môžeš písať svoje otázky. Ak sa operátor dlhšie neprihlasuje, počkaj, alebo sa prihlás neskôr, pretože pracuje s iným klientom.

Kontaktný formulár

odkazy@linkadeti.sk